הפלטפורמה שבה כל התהליכים, הכלים והצוותים שלך עובדים יחד

רוצים להתחיל?
השאירו פרטים

ניהול כל היבטי העבודה, מאסטרטגיה ועד ביצוע

מה תוכלו לנהל בעזרת מערכת מאנדיי

לספק מוצרים טובים יותר, מהרעיון ועד ההשקה

ייעל את מחזור המכירות
שלך מקבלת הליד ועד
עסקה נסגרה

שפר את היעילות והפרודוקטיביות של הצוות שלך על ידי התאמה אישית של כל זרימת העבודה בהתאם לצרכים של הארגון שלך.

פרודוקטיביות מרבית בארגון

לרכז את כל העבודה, התהליכים, הכלים והקבצים שלך ב-Work OS אחת. לחבר בין צוותים.

לחבר בין צוותים בזירה אחת

לשתף פעולה ביעילות בכל הארגון כדי לקבל תמונה ברורה של כל העבודה שלך. הישאר מעודכן עם אוטומציות קלות לשימוש והתראות בזמן אמת.

להגיע ליעדים שלך מהר יותר

לקבל סקירה ברמה גבוהה של הארגון שלך עם לוחות בקרה הניתנים להתאמה אישית, לקבל החלטות בטוחות והגדל בקלות את זרימת העבודה.

רוצים להתחיל?
השאירו פרטים

לבנות בקלות את זרימת העבודה האידיאלית שלך.

הכל מתחיל בלוח ויזואלי – הליבה של Work OS. התאם את זה בדרך שלך ונהל כל דבר מפרויקטים ועד מחלקות.
לדמיין ולתכנן את העבודה שלך בצורה יעילה יותר עם תצוגות מרובות: לוח Kanban, לוח שנה, ציר זמן, תרשים גנט ועוד.
לקבל את התובנות שאתה צריך כדי לקבל החלטות בביטחון. עקוב אחר ההתקדמות, קווי זמן ותקציבים עם לוחות בקרה מותאמים אישית.
לחבר את מאנדיי לכל הכלים האהובים עליך לאפקטיביות מרבית. ניתן לחבר את Slack, Dropbox, Adobe Creative Cloud ועוד.
ייעול תהליכים כדי לשפר ולמקסם את שיטת העבודה למאנדיי מגוון עצום של תהליכים שניתן לבצע באוטומציה מלאה.
להרחיב את היכולות של Work OS שלך עם אפליקציות מאנדיי. לשפר את זרימות העבודה שלך עם תצוגות מותאמות אישית, ווידג'טים, אינטגרציות ועוד.

איך התהליך נראה מבפנים?

בשלב האפיון של הפרויקט, אנחנו עוסקים בקביעת המטרות והצרכים של הארגון, בהבנה מעמיקה של התהליך העבודה ומסע הלקוח/המוצר, ובתכנון של המשימות והפעולות שנדרש לבצע כדי להגיע לפתרון אופטימלי. באמצעות אפיון כזה, אנחנו יוצרים את המסגרת עבור הפרויקט, ומסייעים לך להבין את השלבים המרכזיים ואת התוצר הצפוי בסופו.
אנו מציגים לכם את התוצרים שנבנו בשלב האפיון ובודקים אם הם תואמים את הציפיות והצרכים שלכם כדי לבצע אופטימיזציה נוספת לפני היציאה לתהליך. אנו מתייחסים לשאלות, הבהרות ושינויים שעשויים להיות נדרשים על מנת להגיש לכם תוצר מותאם אישית שיעמוד בכל היעדים שהגדרנו מראש.
לאחר סיום הטמעת הדמו תתקיים פגישה להצגתו- מטרת שלב זה הוא לתת לכם להרגיש כיצד המערכת תיראה ותעבוד בפועל כדי להכניס אותכם כחלק מהתהליך ולקבל מכם פידבקים. הדמו הוא בעצם השלד של הפרוייקט וזה השלב האחרון של האפשרות לשינויים עד לסיום הפרוייקט. בסיום תהליך זה, תוכלו להבין טוב יותר את הפרויקט, לסקור את התוצרים הפרקטיים, ולהפיק מכך החלטות מבוססות מידע בנוגע להמשך הפרויקט.
אחרי ההטמעה, אנחנו מתחילים ליצור אוטומציות פנימיות בהתאם לדרישות האפיון. זה כולל יצירת תהליכים ושלבים אוטומטיים במערכת כדי לקדם ולמזער את הצורך בפעולה ידנית. אוטומציות אלו עשויות להיות בהתאם לפעילויות כמו תהליך אימות, התראות, יצירת דוחות, או כל פעולה אחרת הנדרשת על פי הדרישות. המטרה היא להפוך את הפרויקט ליעיל יותר ולחסוך זמן ומשאבים.

אחרי יצירת האוטומציות הפנימיות אנחנו מתחילים לבצע אינטגרציות למערכות חיצוניות של העסק.

בסופו של התהליך הזה למערכת תהייה את היכולת לרכז לתוכה את כל התוכנות/מערכות שהעסק שלכם עובד איתם כיום (חשבוניות, ניהול מלאי, שעוני נוכחות, מיילים, ווטסאפים).

המטרה של האינטגרציה היא ליצור יכולות רחבות יותר ולהבטיח שהמערכת שפיתחנו תוכל לשתף מידע ולתפקד כחלק מתהליך רחב יותר שבו מערכות שונות ישתתפו.

זהו שלב מרכזי בתהליך שבו אנו בודקים את איכות התוכנה והתוצאה הסופית. שלב זה חשוב מאוד וזה כדי למנוע בעיות לאחר הטמעת המערכת בארגון. בשלב זה אנחנו בודקים את כל הפעולות והתתי פעולות כדי להיות בטוחים שהכל עובד בצורה מושלמת ושהמערכת מוכנה להטמעה בתוך הארגון שלכם.
אחרי סיום פיתוח המערכת ובדיקתה, אנחנו מגישים לכם את הפרויקט ומבצעים הדרכה ראשונית כחלק מהשלב האחרון בתהליך. ההדרכה הראשונית מטרתה להכניס אותכם לתוך המערכת, להציג את היכולות שלה, ולאפשר לכם להתחיל לעבוד עימה ביעילות.
התמיכה השוטפת כוללת בתוכה מענה לשאלות, בעיות או בקשות נוספות לשיפור המערכת. חשוב לדעת שברגע שמתחילים לעבוד עם המערכת ומבינים את היכולות שלה, הרבה פעמים לקוחות מבינים את האפשרויות הבלתי נגמרות ולכן רוצים לשדרג את המערכת. אנחנו תמיד נהייה כאן לרשותכם כדי לעזור לכם להגשים את החלום.

אנחנו תמיד נהייה כאן לרשותכם כדי לעזור לכם להגשים את החלום.

רוצים להתחיל?
השאירו פרטים